سبد خرید

رویه‌های بازگرداندن کالا

در کرمان کمپ تمام تلاش این است که کالا با بهترین حالت ممکن به دست شما برسد ، اما به هر دلیلی امکان دارد شما تصمیم به بازگرداندن کالا را بگیرید. ما این امکان بوجود اورده ایم که تا 7 روز پس از دریافت کالا بتوانید سفارش خود را مرجوع کنید.

منظور از گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا این است که کالای خریداری شده توسط مشتری ، به مدت 7 روز مهلت تست داده می شود تا مشتری از سالم بودن کالا اطمینان حاصل نماید . وبعد از هفت روز ، هیچگونه گارانتی و خدماتی از جانب فروشگاه کرمان کمپ، بابت به مشتری ، داده نخواهد شد . 

تمامی کالا های برگشتی باید در شرایط اولیه خود باشند ، جعبه اصلی (بسته بندی) واقلام همراه آن ، بدون آسیب دیدگی و بدون پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

محصولاتی که دارای پلمپ میباشد در صورت باز شدن به هیچ عنوان قابل بازگشت نمیباشند.

در صورت استفاده از کد تخفیف برای خرید کالا از نظر قانونی کد تخفیف قابل استفاده مجدد  نمیباشد و برای بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی برای کالا قابل بازگشت میباشد.

برای بازگشت پوشاک و کفش باید در وضعیت اولیه و نو باشند ، هیچگونه آثار استفاده ازجمله بوی عطر و بدن و لکه ، رنگ پریدگی وجود نداشته باشد ، تگ برند ، دکمه و دیگر ملحقات جدا نشده باشد.

کارت هدیه کرمان کمپ امکان بازگشت ندارند.

 

کالا را به چه صورت برای بازگشت ارسال کنیم.

لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناسان فروشگاه هماهنگی انجام دهید.

قبل از ارسال کالای برگشتی باید به درستی بسته بندی کالا انجام شود و از نوشتن نوشته یا ادرس بروی محصول یا کارتن محصول خودداری کنید (ادرس بروی بسته بندی نوشته شود). در صورت مخدوش شدن جعبه اصلی کالا یا بسته بندی کالا امکان ضمانت بازگشت کالا از بین خواهد برد.

بعد از ارسال با باربری یا پست حتما رسید بار را برای ایمیل   

[email protected]

 یا پیام رسان واتسآپ شماره 09136128752 ارسال کنید.